NOTA PRAWNA

Serwis www.domanskideco.prv.pl został przygotowany przez PD production.
Prawa autorskie do zawartości serwisu www.domanskideco.prv.pl oraz wszelkich publikacji w nim zawartych należą do autora serwisu, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Materiały publikowane przez autora, a nie będące jego własnością, są wykorzystywane wyłącznie w celach niekomercyjnych i posiadają odpowiednie oznaczenie (©).

Kopiowanie i publikowanie mogą się odbywać wyłącznie w celach niekomercyjnych i do użytku własnego. Rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą znaną technice części lub całości serwisu www.domanskideco.prv.pl oraz publikacji w nim zawartych- bez zgody autora- jest zabronione.

Loga marek i adresy sklepów umieszczone są na stronie wyłącznie w charakterze informacyjnym. Autor jest zobowiązany do zamieszczenia ich, ponieważ na zdjęciach są widoczne produkty sygnowane tymi markami.)

Część serwisu przygotowana jest wyłączne do wglądu pracowników firmy White Concept reprezentującej markę Villeroy & Boch , a dostęp do niej jest możliwy poprzez wpisanie hasła. Można je otrzymać przez kontakt mailowy: pdproduction@pino.pl

Dostęp oraz korzystanie z tej witryny podlega następującym warunkom i zastrzeżeniom oraz wszystkim odpowiednim przepisom. Łącząc się z serwisem internetowym i przeglądając go, akceptuje się bez zastrzeżeń i ograniczeń wszystkie warunki oraz przyjmuje się do wiadomości, że wszystkie inne uzgodnienia pomiędzy użytkownikiem a autorem nie mają mocy ani skutków prawnych.


Graphics & design by PD production. www.pdproduction.prv.pl